صفحه اصلی > اخبار > محتوای
درباره چراغ پایه نور
Jun 04, 2018

لامپ های استخر لامپ ها می توانند بسیار ارزان باشند و یا گران قیمت بر اساس نوع لامپ سبک استخر که شما در مورد خرید فکر می کنید. داشتن لامپ لامپ لامپ های لامپ های مجاز شخصی خود را برای استفاده در اتاق بیلیارد خود می تواند یک لوازم جانبی نسبتا سرد باشد. اگر مطمئن نیستید، همیشه از یک محرک بزرگتر از محاسبه استفاده کنید، سپس اندازه آن را در صورت لمس نادیده بگیرید. اگر از نوع لامپ درست مانند لامپ ادیسون استفاده می کنید، می توانید از این نوع لامپ ها علاوه بر لامپ شیشه ای ماستون استفاده کنید. لامپ UV دستی نیز به عنوان روشنایی اشعه ماوراء بنفش شناخته می شود.

 

لامپ های قطب یک وسیله مهمی برای روشن کردن محل اقامت و آپارتمان می باشند، در حالی که اضافه کردن ظرافت و طراحی معاصر. انواع مختلفی از چراغ های قطبی نیز وجود دارد که در آمازون وجود دارد که ممکن است با دکور خانه شما مناسب تر باشد. آنها علاوه بر اتاق های کودک نیز، علاوه بر این، اضافه می کنند. شما می توانید برخی از این چراغ ها را تا زمانی که شیشه های کماندار و برق را دریافت کرده اید، بپردازید. همچنین می توانید از یک لامپ برای این هدف استفاده کنید. از بسیاری از دهه تجربه ما آشکار است که بسیاری از این چراغ های ضد کف آن را برای قرن ها تحمل می کنند. اگر نه، ممکن است بخواهید برخی از لامپهای طبقه دیگر را در نظر بگیرید.

 

A70.jpg


خوب، شما دو گزینه در اینجا دارید دو گزینه روشنایی اجازه می دهد خواننده لذت بردن از خواندن دلپذیر در شرایط مختلف. در حال حاضر، اگر شما برای گزینه های ارزان تر جستجو می کنید، چراغ های روشن باید انتخاب شما شوند. شما می خواهید گزینه ای برای انتظار موجودی موجود در دسترس یا لغو خرید خود داشته باشید.

 

چراغ پایه نور می تواند برای همه سرگرم کننده باشد

 

استفاده از بافت و یک لامپ باعث می شود که مبل راحتی به نظر خیره کننده باشد. در موقعیتی قرار گرفته است که چراغ ها را تنظیم می کند، واقعا شگفت انگیز است. از آنجا که اقلام به طور مداوم مرتب شده اند، زمان صبر کردن برای محصولات backordered طولانی نیست.

 

 

اگر شما ایده ایجاد نور خود را دوست دارید، لازم نیست فقط در داخل فکر کنید. اگر در پایان روزی که شما بیان می کنید چراغ های مادون قرمز را دوست دارید، اما نمی خواهید خود را ناراحت کنید و یا شما به DIY نرسیده اید، می توانید با تکمیل لوله های صنعتی برای بیشتر جذابیت روستایی و چوب قدیمی. فقط با تغییر لامپ، تغییر شکل لامپ شیشه ی کابینت خود را تغییر دهید.

 

T40.jpg


آنچه شما در مورد چراغ نور پایه نمی دانید

 

تعمیر یک سیستم روشنایی شامل شناسایی مسئله و انجام اقدامات لازم است. وسایل روشنایی استخر معاصر اندکی گران است. چندین لامپ بیلیارد مخصوص استخر در صنعت وجود دارد.

 

مبارزه با نور پایه نور

 

لوسترهای مدرن از لامپ های الکتریکی به جای شمع ها استفاده می کنند و اغلب در سالن های بزرگ، معابد، مساجد و یا کلیساها دیده می شوند. لامپ های گدازه از شیشه ساخته شده و با مایع شفاف و موم پر شده است. چراغ های میز بیلیارد تیفانی از شیشه ای ضدزنگ ساخته شده اند.

 

9.jpg


نور پس از آن روشن خواهد شد. چراغ LED برای خاموش شدن نور به چشم های حساس طراحی شده است. اگر شما به دنبال چراغ های جمع و جور کلیپ برای Kindle هستید، در اینجا یک راه حل ایده آل است. این نور به ویژه ساخته شده است به تناسب دستگاه های روشن شدن و در مجموعه ای از رنگ ارائه شده است. شما نور زمین هستید از این رو، چراغ ها نقش مهمی در دکور هانوکا بازی می کنند. AMIR Reading Light دقیقا همان چیزی است که شما در جستجوی آن هستید!


اخبار مرتبط