صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتظار می رود از پایه لامپ آویزان شود؟
Jun 07, 2018

چراغ گوزنک باعث می شود که ارتفاع منبع نور براساس اندازه فرد با استفاده از آن اصلاح شود. دوم، شما باید از خودتان بپرسید که آیا لامپ باید از سقف آویزان شود یا در صورتی که شما فقط آن را مثل یک لامپ جدول بخواهید. همچنین یک لامپ پیانو ممکن است به عنوان یک پایه لامپ خواندن عمل کند که می تواند بر روی یک میز نزدیک به صندلی مورد علاقه خود قرار گیرد یا روی زمین مستقر شود نزدیک صندلی. یک لامپ نمی خواهد تنها نور حیاتی را عرضه کند، اما با این وجود، سبک آن را به اتاق اضافه خواهد کرد. لامپ سه پایه، لامپ پایه فلزی یا سنگ مرمر، لامپ های ساخته شده از چوب و بامبو لامپ، تعدادی از طرح های مناسب برای مدرن و خانه های کشور است. هالوژن لامپ های روشن برای روشنایی عمومی مناسب تر نیست. لامپ میز نیز برای انجام انواع فعالیت های مختلف ضروری است.

 

A70.jpg


پس از لامپ روشن نمی شود، لامپ آویزان به نظر می رسد کاملا مبهم و تقریبا بی رنگ است. اگرچه یک لامپ جدول ممکن است جذاب تر باشد، اما معایب آن این است که نتواند نور را به جایی که لازم است هدایت کند و به طور کلی قابل تنظیم نباشد. لامپ های استخر لامپ ها می توانند بسیار ارزان باشند یا گران باشند براساس نوع لامپهای سبک سفری که شما در مورد خرید آن فکر می کنید. داشتن لامپ میز میزبان شخصی خود را به همراه لوازم جانبی نسبتا سرد برای دریافت در اتاق بیلیارد خود می باشد.

 

طرح های بسیاری از آینه های دیوار تزئینی برای انتخاب از وجود دارد و تعداد بیشتری از مکان ها در موقعیت برای خرید یک آینه تزئینی جدید از وجود دارد. لامپ آویزان تیفانی لوازم جانبی دوست داشتنی و متمایز است که می تواند به اکثریت دکور اضافه شود. با استفاده از سبک های بسیاری از لامپ ها که امروزه در دسترس هستند، انتخاب یک لامپ تیفانی نشان می دهد که مراقبت در تزئین خانه قرار داده شده است.

 

T80.jpg


وسایل روشنایی استخر روزانه کمی گران هستند. اندازه گیری یکی دیگر از اجزای حیاتی در برداشتن یک لامپ نور است. در موارد بسیاری، لامپ روشنایی خود ویژگی اصلی اتاق است.

 

اگر شما ترجیح می دهید نور کم نور را تنظیم کنید، چراغ هایی که رنگ های گرم نور را ارائه می دهند، اما روشن است، به طوری که فقط چند مورد برای یک محیط جامع نیاز دارید. به این ترتیب، لامپهای Swag بسیار سبک هستند. آنها به طور گسترده در برنامه های کاربردی تجاری و مسکونی استفاده می شود. اگر به دنبال پیدا کردن چراغ ایده آل برای خانه خود هستید، ما واقعا می خواهیم داستان خود و آنچه را که در مورد این قطعه می خواهیم بشنویم. با لامپ های آویزان تیفانی سبک، گاهی اوقات ایده آل است که یک گام به عقب بر گردیم. چراغ های آویزان به عنوان یک مبنای اصلی تبدیل شده اند؛ چرا که آنها همه کاره هستند. لامپ ضد عتیقه هنوز هم یک لامپ بسیار رایج در دنیای مدرن است.

 

6.jpg


بر اساس انتخاب شخصی خود از نور، مطمئن شوید که نور به اندازه کافی قابل مشاهده است بنابراین آخرین نتیجه یک بالکن روشن و دوست داشتنی است. چراغ های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. چراغهای کابینت LED چندین چراغ قهرمان هستند. نورپردازی مسیر ممکن است برای خطوط راه سازی، راههای پیاده روی و دیگر مناطق پیاده روی در منظره باشد. با این حال توجه داشته باشید هر چند زمانی که شما شروع به زدن چراغ ها کردید باید کار را کامل کنید. در واقع، چراغ های سقف حمام تا حدودی عملی تر در مقایسه با آویز هستند.


اخبار مرتبط