صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ظهور لامپ ایستاده صنعتی
Jun 04, 2018

هنگامی که در مقایسه با مدل های جدید از چراغ ها، تعداد زیادی از مردم انتخاب از استفاده از لامپ های پرنعمت، برای نیازهای نور خود را در خانه و محل کار. به همین ترتیب، در شرایطی مانند این، برای شما مهم است که فقط از منابع قابل اعتماد و شناخته شده استفاده کنید. لامپهای مجلل برای هر گوشه و کنار گوشه خانه شما مانند فضای ناهار خوری، اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه مناسب هستند. شما همچنین مایل به خرید مد روز ارزان قیمت لامپ ارزان است که هزینه زیادی را صرف نمی کند.

 

اگر شما ترجیح می دهید نور کم نور را تنظیم کنید، چراغ هایی که رنگ های گرم نور را ارائه می دهند، اما روشن هستند، به طوری که فقط چند مورد برای یک محیط جامع نیاز دارید. اگر یک چراغ بخواهید که اتاق شما را روشن کند و نور را به اندازه کافی برای پیدا کردن کار انجام دهد، تصمیم بگیرید که یک لامپ برق 60 وات باشد. لامپ های فلورسنت را نمی توان به سادگی به همان دسته سوئیچ های کم نور به عنوان لامپ های رشته ای یا هالوژن اضافه کرد. چندین شیک لامپ شوجی وجود دارد که در صورت اینکه شما می دانید چه کاری انجام می دهید، انتخاب کنید.

 

A65.jpg


لامپ پرنعمت برای هر کسی تغییر می کند و می تواند در فروشگاه سخت افزار محله شما دیده شود. از آنجا که شما ممکن است ببینید، چند لامپ معاصر وجود دارد که از آن انتخاب می شود ممکن است مشکل ایجاد یک انتخاب داشته باشد. به عنوان یک نتیجه از واقعیت ساده، لامپ طبقه معاصر دارای ریزش کمی است، مقاومت در برابر تمایل به تنظیم آن در هر نقطه. به طور طبیعی، هر لامپ طبقه با یک سایه خالص کتانی چیزی در گذشته نیست که کاملا برعکس باشد. چراغهای طبقه Globe یک چرخش مدرن را در پست لامپ معمولی عرضه می کنند و می توانند به معنای واقعی کلمه هر اتاق را بیرون بکشند.

 

اگر فضای فشردهتری دارید، بهتر است که نوع معمول یک طرفه را انتخاب کنید. شما میخواهید در مورد اتاق مورد استفاده در لامپ مورد نظر فکر کنید تا بتوانید یک سبک را پیدا کنید که با باقی مانده از دکور هماهنگ باشد. اگر شما چراغ های خود را در یک خانه فلزی محکم پوشانیدید، از هر آسیبی که ممکن است با آن مواجه شوید محافظت می شود. اگر می خواهید یک نور بسیار نرم داشته باشید، بخرید تا لوله هایی که دارای حفره های کوچک هستند. اگر لامپهای خود را بیش از حد روشن، همه چیز می تواند سخت و خاموش شود.

 

7.jpg


اگر یک میز بزرگ دارید، ممکن است نیاز به پیدا کردن یک لامپ داشته باشید که دارای سایه یا بازوی قابل تنظیم باشد، بنابراین شما به راحتی می توانید نور را در اطراف مناطق مختلف میز خود حرکت دهید.

 

درخواست لامپ ایستاده صنعتی

 

اگر در طراحی مجدد ویژگی های نورپردازی در خانه خود، نگاهی به وضعیت مدرن تر داشته باشید، می دانید که گزینه های ظریف و روشن تر و روشن تر نیز وجود دارد. این که آیا شما در حال توسعه ظاهر براق، ظریف، فضای کلاسیک، سنتی و یا اتاق مدرن و مرسوم، ما چراغ طبقه شما باید اجازه می دهد روشنایی داخلی خود را به چشم انداز طراحی خود را. داشتن یک صندوق پستی خنده دار و بیرحمانه نه تنها باعث می شود که خانه شما ظاهر بی نظیری داشته باشد، اما با این وجود قطعا شما را در بازدید کننده ی خانه تان احساس می کند. توجه ویژه ای به ابعاد برای اطمینان از اینکه آیتم مورد نیاز شما می باشد.

 

R80B01.jpg


شما لازم نیست که در مورد چگونگی خرید یک نور با درجه حرارت رنگ های مختلف فریب بخورید. بر اساس انتخاب شخصی خود از نور، مطمئن شوید که نور به اندازه کافی قابل مشاهده است بنابراین آخرین نتیجه یک بالکن روشن و زرق و برق دار است. چراغ قوه چراغ تعدادی از مزایای استفاده می شود. به عنوان مثال، چراغ های LED لامپ های LED قابل تنظیم است که مردم بتوانند سطوح روشنایی متنوعی را تجربه کنند.


اخبار مرتبط