صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پایه پایه لامپ
Aug 28, 2018

لامپ ها در انتخاب مواد از کاغذ به ابریشم ساخته شده است. چراغهای آشپزخانه نیز ممکن است ایستاده باشند. ایستاده قابل تنظیم چراغ قابل تنظیم قابل تنظیم می تواند آن را آسان تر برای آگاهی در یک نقطه خاص است.

اگر میخواهید ظاهر یک آویز را بیابید، اما نمیخواهید در یک سقف نور نصب کنید، یک لامپ جایگزین یک جایگزین است. اگر شما می خواهید نگاه دوام و درجه یک، پس شما قادر به انتخاب میز چوبی و اگر شما می خواهید لنز طراحی سلطنتی را ضبط، شما می توانید کنار تخت شیشه ای را انتخاب کنید. خوشبختانه فقط با یک کار و خلاقیت کوچک، حیرت انگیز است که یک اتاق کوچک به نظر می رسد بزرگتر و نگاه فضایی بیشتری در فضای کوچک ایجاد می کند.

A67.jpg

باید وجود داشته باشد چراغهای زیادی در حمام وجود دارد. نور امروز مناسب خانواده های مدرن است. چراغ ها محیطی را ایجاد می کنند که می تواند به شما در استراحت و تسکین استرس کمک کند. نور آبی بیشتر تمایل دارد که باعث ایجاد مشکلاتی در چشم شما از نور قرمز شود. نور آویز یک لامپ کم حجم است که به طور سنتی شامل تنها یک لامپ است که به اندازه کافی پوشش نمی دهد. اگر نور طبیعی دارید، سایه های قابل تنظیم بسیار مهم هستند. بیشتر چراغ های دفتر بیش از حد روشن است.

در بخش ناهارخوری، روشنایی باید عملکردی و دوست داشتنی باشد. روشنایی شما یک قطعه حیاتی است. نورپردازی در محیط داخلی ما باید بتواند دقیقا همین کار را انجام دهد. روشنایی جهتدار برای همه مناسب نیست. روشنایی شما فقط می تواند مقصر باشد. روشنایی در اتاق نشیمن یا یک منطقه مکرر، در مورد طیف وسیعی از شرایطی که نور مورد نیاز است، فکر کنید.

R63B01.jpg

شما با توجه به افراد زنده خود در اموال خود می توانید لامپ ها را با قیمت های مختلف انتخاب کنید. این همیشه ساده نیست که بهترین شکل لامپ را برای اتاق هایتان بیابید، و همین دلیل است که ما آرزو می کنیم به شما یک کمک کوچک با آن ارائه دهیم. لامپ های فلورسنت را نمی توان به سادگی به همان دودویی سوئیچ های کم نور به عنوان لامپ های رشته ای یا هالوژن اضافه کرد. لامپ های معمولی تا حدودی همه کاره هستند اما هنوز هم نیاز به یک میز یا ساختار مشابه دارند. لامپ های آشپزخانه، به طور کلی، بر روی لامپ های صرفه جویی در انرژی ایجاد می شود.

ساعت ها به دنبال انواع مختلفی از لامپ هایی هستند که فروشگاه ارائه می دهد، طرح هایی که شما لذت می برید و در مورد مکان های مختلفی که می خواهید آنها را حفظ کنید فکر کنید. در طرف تلنگر، دو لامپ در کنار تخت دارای یک متن مشابه هستند. برای ظاهر آسان و درجه یک، شما می توانید یک لامپ جداگانه ای چوبی که کیفیت عالی را ارائه می دهد.

10.jpg

چراغ های طبقه کاملا با کار کمک به خواننده توجه و حفظ مقدار چشمگیر نور. چراغ های جدول، آنها را در فروشگاه های آنلاین در سبک های مختلف در دسترس است، شما به راحتی می توانید یک مدل برای داخلی خود را پیدا کنید. در اغلب موارد، آنها بهترین انتخاب برای مقرون به صرفه بودن و همه کاره بودن هستند.

اساسا دو نوع لامپ وجود دارد. آنها یک ظاهر زیبا و شگفت انگیز را به اتاق شما می دهند. اگرچه یک لامپ جدول ممکن است جذاب تر باشد، اما معایب آن این است که نتواند نور را به جایی که لازم است هدایت کند و به طور کلی قابل تنظیم نباشد. چراغ های میز تزئینی می توانند دقیق و بسیار تزئینی و یا نسبتا آسان و کاربردی باشند. آنها همچنین از ماده ای به نام میکا ساخته شده اند.


اخبار مرتبط