صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغ قوه با پایه
Jun 07, 2018

اگر شما فقط در مورد مقدار زیادی از روز به طور مرتب با استفاده از لامپ ایستادن اختصاص دهید، پیشنهاد ما این است که به دست آوردن لامپ درجه برتر است. لامپهای مغناطیسی تأثیر زیادی دارند و به افرادی که دچار مشکلات بینایی هستند، به ویژه دژنراتیوهایی مانند دژنراسیون ماکولا کمک می کنند. اگر بخواهید یک لامپ بزرگنمایی مناسب را خریداری کنید، ابتدا کتاب را بخوانید زیرا دانش به شما کمک می کند جایگزین صحیح را بدست آورید.

 

لامپ نور را می دهد و شیشه ی ذره ی متصل به یک روش کریستال واضح اجازه می دهد تا چیزهای کوچک و اشیا را تجسم کند. لامپ اتاق خواب باید به عنوان نزدیک به دیوار قرار داده شود تا اتاق را برای اقلام مختلف ایجاد کند. انواع مختلفی از لامپهای تقویت کننده بر اساس نیازهای شما و گزینه های بودجه وجود دارد. چراغ قوه شما دارای یک سال گارانتی محدود می باشد. اساسا، یک لامپ بزرگنمایی برای ایجاد چاپ های کوچکی بزرگتر است تا بتوانید به راحتی آن را بخوانید و در عین حال با همان صفحه ای که در آن قرار دارید روشن تر شوید. لامپ بزرگنمائی سالن زیبایی کاربران می توانند حتی کوچکترین جزئیات را با تلاش صفر مشاهده کنند.

 

B01.jpg


در حالی که چراغ روشن است، گرما تولید نمی شود و کاملا روشن است. اکثریت لحظه ای، یک لامپ ذره بین باید بسیار نزدیک به شما باشد تا بتوانید از طریق لنز بزرگنمایی ظاهر شوید، بنابراین اگر حرارت فراهم شود، قطعا گرما را احساس خواهید کرد. انواع مختلفی از لامپ های ذره ای وجود دارد و یکی از موارد شایع آن نوعی است که از لامپ فلورسنت استفاده می کند. یک لامپ بزرگنمایی فلورسنت به شما پول زیادی نمیدهد اما مطمئنا به شما کمک خواهد کرد.

 

T80-.jpg


چراغ طبقه شامل آداپتور برق متناوب AC است. چراغ های طبقه های تزئینی ممکن است برای آشپزخانه شما شیک و با استعداد و طعم و مزه باشد و قدرت آن را برای جذابیت فوق العاده لوکس در فضای داخلی خود به ارمغان بیاورد. به دلیل واقعیت ساده، یک چراغ طبقه معاصر، ریزه کاری کمی در برابر تمایل به تنظیم آن در هر نقطه مقاومت دارد. برای اطلاعات شما، اکثر لامپ های کف قوس با گزینه های کم نور می آیند، اما شما می توانید هر زمان که بخواهید خواندن در اتاق خود را انجام دهید، تغییر دهید.

 

مقدار لامپ بالشتک معمولا بر حسب ارتفاع میز شبانه شما بستگی دارد. به علاوه بسیاری از عینک های تقویت کننده جواهرات به اندازه های کوچک می رسند که شما می توانید با هر جایی که می خواهید حمل کنید. اندازه منطقه بزرگ شده که زیر لنز شما متمرکز است، به عنوان منطقه ای از دید (FOV) شناخته می شود.

 

10.jpg


لنز بسیار نزدیک چشم است که به یک نمای کانونی بزرگ تبدیل می شود. این به راحتی خراشیده نمی شود. لنزهای شارپ فوق العاده باعث کاهش میزان استرس در چشم شما می شوند.

 

بزرگنمایی لنزهای غیر استاندارد قوی توسط خرید ویژه ارائه شده است. ذرهبند همچنین شامل یک آداپتور برق متناوب AC می شود، همچنین امکان استفاده از آن بدون سیم و استفاده از سه قلیایی D باتری است که در خرید گنجانده نشده است. ذره بین با قدرت بسیار بالا می تواند یک فاصله کار سریع و ناحیه ای از دید شما را فراهم کند. کشف چگونگی ایجاد یک ذره بین نور که بتواند زندگی شما را ساده تر کند. چراغ لامپ طبقه انتخاب خوبی است.


اخبار مرتبط