صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتخاب لامپ ایستاده روستایی
Jun 04, 2018

بر اساس انتخاب شخصی خود از نور، تضمین می کند که نور به اندازه کافی قابل مشاهده است، بنابراین آخرین نتیجه بالکن روشن و خیره کننده است. نور آویز یک لامپ کم حجم است که به طور سنتی شامل تنها یک لامپ است که به اندازه کافی پوشش نمی دهد. چراغ های تزئینی LED ایده آل برای دکوراسیون هستند زیرا ممکن است آنها را با زمین بچرخانند و آنها را با زمین ادغام کنند.

 

شیک و شیک لامپ میز با نور اضافی بدون ایجاد حواس پرتی ارائه می دهد. نورپردازی چیز کمی بیشتر به چالش کشیدن DIY است. به جای داشتن یک لامپ استاندارد خواندن، می توان از نورپردازی آویز یک اتاق خواب استفاده کرد.

 

A110 1B01.jpg


اگر شما ترجیح می دهید نور کم نور را تنظیم کنید، چراغ هایی که رنگ های گرم نور را ارائه می دهند، اما روشن است، به طوری که فقط چند مورد از آنها برای یک محیط جامع نیاز دارید. شما همچنین باید یک لامپ ارزان مرسوم را دریافت کنید که هزینه زیادی را صرف نمی کند. چند لامپ Shoji شیک برای انتخاب وجود دارد باید بدانید که چه کاری انجام می دهید.

 

نور مصنوعی در مورد دکور خانه نقش مهمی دارد. ابتدا باید توجه داشته باشید که میزان نور طبیعی شما چه مقدار است و بعد از آن هر اتاق را مورد استفاده قرار می دهد. صحبت کردن در مورد لوازم خانگی، نورپردازی کاملا کلیدی است. شکل نادرست نورپردازی می تواند یک اتاق کامل را بیاموزد. این نقش مهمی در هر موضوع تزئینی دارد. انواع مختلف چراغ های طبقه باید مورد بررسی قرار گیرد تا بتواند رنگ و لهجه های مختلف را در اتاق خانه کاملا برجسته نماید.

 

گزینه های زیادی در رابطه با چراغ های باغ وجود دارد. ایده آل برای روشن کردن یک مشعل پست مسیر می تواند در یک انتخاب از ارتفاع خریداری شود. دو انتخاب اساسی وجود دارد. جایگزین دیگری این است که برای اصالت واقعی، منحصر به فرد بودن و احساس مالکیت سفارشی شود.

 

R63B01.jpg


بر اساس آنچه دقیقا اتاق مورد استفاده قرار می گیرد و راه آن تزئین شده است، فرد ممکن است بخواهد لامپ های طبقه ی روستایی، سبک های طبقه ایستاده و یا سقف کاذب را به راحتی نصب کند. با ساختارهای ایستاده، یک اتاق بزرگ برای منحصر به فرد وجود دارد.

 

یک چراغ جدول شیک و مدرن نور اضافی را بدون دست زدن به حواس پرتی فراهم می کند. نور آویز یک لامپ کم مصرف است که به طور سنتی شامل یک لامپ تنها به اندازه کافی نیست. چراغ های کوچک کابین، بینایی خود را افزایش نداد .

 

10.jpg


امروزه افراد با نگاهی به ورود شما، احساس اولین نفری از خانه خود را دریافت می کنند. شما نگاه را تحسین خواهید کرد و بازدیدکنندگان شما نیز خواهند بود. با این حال، زمانی که نگاهی نزدیک تر می بینید، روند منطقی است. اگر در طراحی مجدد ویژگی های نورپردازی در خانه خود یک نگاه مدرن تر را انتخاب کنید، می دانید که گزینه های ظریف و روشن تر و روشن تر نیز وجود دارد.


اخبار مرتبط