صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغ های طبقه ایستاده
Jun 06, 2018

اگر بخواهید برخی از ایده های خاص مبلمان را جستجو کنید، چراغ های جلویی یک راه حل مناسب طراحی روشنایی هستند. این یک روش عالی و ساده برای روشن کردن یک اتاق است. پایه لامپ طبقه به نظر می رسد خوب است، حتی اگر آن را روشن نیست، ترکیب فرم و عملکرد. چراغ های تزئینی طبقه سبک احساس به هر اتاق در خانه شما اضافه خواهد شد. از سوی دیگر، آنها به راحتی می توانند در یک گوشه ای قرار بگیرند که ممکن است فضای دیگری داشته باشد که در غیر این صورت غیر قابل استفاده خواهد بود. اگر فکر می کنید که می توانید لامپهای طبقه دیگری را مخلوط نکنید، اشتباه می کنید. می توانید بهترین لامپهای طبقه را برای فروش خود انتخاب کنید.

 

A55.jpg


گزینه های تنظیم چراغ های طبقه ایستاده

 

با صرفا یک نور سقف شما محدود به روشن یا تاریک است. چراغ های پایینی را می توان از زیر سقف نصب کرد، به جای دسترسی به سرپوش سقف و سقف های سقف از اتاق زیر شیروانی، با استفاده از نوع خاصی از یک جعبه الکتریکی تجدید ساختار به نام بازسازی مجدد محفظه نور محفظه. علاوه بر قابلیت های خود، یک چراغ طبقه نیز ممکن است کمی براق به طراحی داخلی. لامپ های دیواری همچنین گزینه ای عالی برای اتاق های کودکان هستند، زیرا آنها به احتمال زیاد به طور ناگهانی و یا شکسته نمی شوند. لامپ های دیواری لامپ های دیواری صرفه جویی در فضا هستند و به ویژه در اتاق خواب های کوچک کار می کنند.

 

R80B01.jpg


چراغ های طبقه ایستاده - این چیست؟

 

چراغ های جدول اهداف و لوازم تزئینی ایده آل است. شما باید مطمئن شوید که یک لامپ جدول را انتخاب می کنید که با میز شما در موثر ترین راه ممکن مطابقت دارد. یک لامپ جدول ممکن است برای تعداد زیادی از مردم ظاهر شود اما آنها قطعا جلوه های زرق و برق را به خانه های شما اضافه می کنند در صورتی که شما آنها را داشته باشید. به نظر می رسد به سادگی متعادل است اگر سایه کمی گسترده تر از پایه لامپ است و اگر آن را تقریبا یک سوم بالاتر از کل ارتفاع لامپ را تشکیل می دهد. بدیهی است که حتی لامپ های جدول نادرست واقعا می توانند تفاوت ایجاد کنند، اما نه به شیوه ای عالی. نکته قبلی در مورد خرید چراغ های تزئینی در مورد لامپ است. اگر به خوبی انتخاب شده و به صورت سازمان یافته در داخل خانه قرار داده شود، لامپ های خوش رنگ به خانه شما نگاه بسیار خوبی می کنند.

 

11.jpg


در صورتی که لامپ قادر به روشن شدن نیست، شما باید به سیم کشی سوکت نگاه کنید. اولین مسئله این است که شما باید بدانید کجا لامپ را در خانه قرار دهید. بنابراین مطمئن شوید که لامپ انتخاب شده شما مناسب اتاق است که در آن تنظیم می شود. اگرچه این باید چشمگیر باشد، نباید آن را تحمیل کرد. لامپ های Accent ممکن است برای برجسته سازی دکور های دیگر مانند آثار هنری، مجسمه ها و گیاهان استفاده شوند. لامپ لهجه باید هماهنگ با مد اتاق باشد و باید به عنوان یک مورد تزئینی نمایش داده شود، وقتی که برای بهبود دکوراسیون دیگر مورد استفاده قرار نگرفت. Lamps Accent لامپ های زاویه تزئینی می توانند برای روشنایی خلق و خوی استفاده شوند و غالبا به عنوان یک نور شبانه مفید می باشند.

 

لامپ AR دارای یک بازتابنده یکپارچه است و کمی ارزان تر از لامپ عادی است. چنین چراغهایی به شما کمک می کند تا نور یکنواخت روی میزتان را به شما نشان دهید. خرید بالاترین کیفیت لامپ قوس شما قادر به پرداخت هزینه.


اخبار مرتبط