صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغ های ایستاده برای فروش
Jun 08, 2018

از خود بپرسید که آیا شما علاقه مند به گرفتن لامپ برای روشن شدن یک نقطه خاص، مانند یک صندلی خواندن مورد علاقه، و یا زمانی که شما می خواهم آن را به نور تمام گوشه اتاق. اگر به یک لامپ نیاز دارید که اتاق شما را روشن می کند و نور کافی برای پیدا کردن کار انجام می دهد، یک لامپ برق 60 وات را انتخاب کنید. از آنجا که این چراغ ها بلند هستند، آنها نیازی به یک میز یا یک قطعه دیگر برای افزایش نور به سطح ایده آل ندارند. این نیز لامپ انعطاف پذیر ترین است که شما می توانید در هر نقطه خرید. لامپ به خوبی طراحی شده ممکن است نقطه کانونی و همچنین به عنوان یک کمی از هنر کاربردی عمل می کند. چراغ های طبقه متحرک به شما اجازه می دهند که سر لامپ را به نقطه در هر جهت تغییر دهید، و به شما اجازه می دهد تا به طور همزمان چندین منطقه را در خانه خود روشن کنید.

 

A80.jpg


لامپ ها می توانند در هر اتاق در خانه شما مورد استفاده قرار گیرند و می توانند از یک توابع استفاده کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که لامپ انتخاب شده شما مناسب اتاق است که در آن قرار داده می شود. چراغ های کف مناسب برای فضاهای کوچک هستند، زیرا شما می توانید آنها را در پشت مبلمان مچاله کنید تا آزاد شدن فضای اتاق هنگام اضافه کردن مقدار مناسب نور به لذت بردن از تعطیلات مورد علاقه خود را در داخل. ترفند برای پیدا کردن چراغ کف صحیح مناسب برای نیازهای شما، ایجاد چند ملاحظات مهم هنگام شروع و انجام جستجوی شما است. درست مثل تمام محصولات ما، اگر شما نمیتوانید فقط لامپ های زمین لامپ ایده آل یا Torchiere را پیدا کنید تا بتوانید دکوراسیون خود را مطابق با نیازهای خود قرار دهید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

چراغ های طبقه ما را می توان در مجموعه ای از مدهای از چدن های روستایی به نقره و نیکل و برنز روغن یافت. این چراغ های طبقه با افتخار آماده می شوند تا به شما کمک کند خواندن و دادن تابش گرم توسط صندلی مورد علاقه خود را. چراغ های طبقه ای ارزان ما در نظر گرفته شده برای حفظ کیفیت در حالی که در بودجه.

 

T100-.jpg


چراغ های کف مناسب برای روشنایی حمام در اتاق هایی هستند که از وسایل سقف های سخت افزاری استفاده نمی کنند. چراغ های زمستانی معاصر می توانند بسیار بد بو و اغلب دارای لامپ های فلزی با سایه های منحصر به فرد. آنها بسیار محبوب هستند و چراغهای طبقه معاصر در میان بهترین لامپهای طبقه ما هستند.

 

طرح های شامل ده ها تن از رنگ ها و پایان دادن به بی نظیر برای کمک به کسب اتاق خود متمایز و شخصی است. در واقع، فقط می توانید با استفاده از لامپ های LED، فقط در مورد هر LED طراحی کنید. این که آیا شما مایل به طراحی ساده و یا دکور معاصر هستید، چراغ های طبقه را برای ترکیب با سلیقه خود در مجموعه ما پیدا خواهید کرد.

 

3.jpg


در هنگام جستجوی یک چراغ طبقه جدید برای خانه خود، ابتدا می خواهید فضای مورد نظر را در نظر بگیرید که قصد دارید لامپ طبقه را قرار دهید. هر فضا نیاز به یک چراغ طبقه نه تنها برای ارائه نور، بلکه برای تقویت طراحی داخلی و ایجاد محیط. فضای آموزشی به خوبی روشن است موضوع سبک و عملکرد است. و راه فقط شامل کمی فضای آماده سازی و مطالعه زیادی در جداول است.

 

نور احتمالا از شیشه ای منعکس می شود و منعکس کننده ناخوشایند است. پس از آن به طور غیر مستقیم از سقف به منظور تولید نور محیط منعکس شده است. ابتدا شما می خواهید تعیین کنید که در آن شما نیاز به چراغ و چه نوع نورپردازی استفاده می کنید. به همین دلیل است که ما مجموعه ای گسترده از نور سفارشی را ارائه می دهیم، بنابراین می توانیم یک چراغ طبقه ایده آل برای خانه شما طراحی کنیم.


اخبار مرتبط