صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغهای ایستاده بلند بلند
Jun 13, 2018

اگر شما ترجیح می دهید نوع کم نور را تنظیم کنید، چراغ هایی که رنگ های گرم نور را ارائه می دهند، اما روشن هستند، به طوری که فقط چند مورد برای یک محیط جامع نیاز دارید. اگر به دنبال پیدا کردن چراغ ایده آل برای خانه خود هستید، ما واقعا می خواهیم که داستان شما و آنچه که در مورد این قطعه می خواهیم بشنویم. روشنایی کار در نظر گرفته شده برای ارائه نور متمرکز و جهت در یک منطقه کوچک است و می تواند همراه با وسایل عمومی و لهجه استفاده شود. نوع کار روشنایی که انتخاب می کنید وابسته به فعالیتی است که در مورد آن فکر می کنید. روشنایی دست هنرمندانه روش عالی برای افزودن کیفیت به اموال خود است و می تواند ثروت یک عتیقه را در بخشی از قیمت به ارمغان بیاورد. بر اساس انتخاب شخصی خود از نور، مطمئن باشید که نور به اندازه کافی قابل مشاهده است، بنابراین آخرین نتیجه یک بالکن روشن و دوست داشتنی است. Light Natural Light یک جزء حیاتی در فضای ذن است.

 

A110 1B01.jpg


مردم باید نوع لامپ را برای اموال خود انتخاب کنند. لامپ در محدوده ای از اندازه ها، طرح ها، رنگ ها، بافت ها، چاپ ها و شکل ها آمده است. به دلیل واقعیت ساده، یک چراغ طبقه معاصر، ریزه کاری کمی در برابر تمایل به تنظیم آن در هر نقطه مقاومت دارد. چراغهای طبقه معاصر از تعدادی مواد تولید می شود و این یک مفهوم عالی برای به دست آوردن نور است که مجهزات موجود شما را تکمیل می کند.

 

صعود از نردبان به نقطه ای که می توانید با خیال راحت به پای لامپ برسید. چراغ ها کار قابل توجهی برای روشن کردن منطقه خانه می کنند تا مردم بتوانند فعالیت های خانه را انجام دهند. اگر شما در حال جستجو برای یک لامپ متمایز هستید یا یک ایده آل برای یک هدف خاص مناسب است، ممکن است بخواهید در قسمت های بیشتر از مغازه روشنایی محلی بروید. به عنوان مثال، شما نباید یک لامپ بزرگ و چربی در جدول کوچک قرار دهید.

 

T60.jpg


به نظر می رسد بسیاری از لامپ ها هنگام خرید در مغازه ها خوب عمل می کنند، اما هنگامی که آنها را به خانه می آورید، به نظر می رسد کاملا متفاوت است. به دلیل واقعیت ساده، یک چراغ طبقه معاصر، ریزه کاری کمی در برابر تمایل به تنظیم آن در هر نقطه مقاومت دارد. شاید شما بهترین لامپ های طبقه را برای اموال خود پیدا کنید. به طور خلاصه، چراغ های طبقه واقعا ثابت شده است که قطعات بسیار مفید و تزئینی با مجموعه ای از گزینه های متنوع است. شما همچنین می توانید لامپ طبقه را در نظر بگیرید. چراغ های طبقه معاصر از تعدادی از مواد ساخته شده اند و ایده عالی برای به دست آوردن یک نور است که مبلمان موجود خود را تکمیل می کند.

 

بر اساس انتخاب شخصی خود از نور، اطمینان حاصل کنید که نور به اندازه کافی قابل مشاهده است، بنابراین آخرین نتیجه بالکن به خوبی روشن و خیره کننده است. یک میز آسان با یک پنجره با قفسه کوچک در نزدیکی، همراه با نور خوب، همه چیز شما واقعا نیاز دارید. بیشتر چراغ های دفتر بیش از حد روشن است.

 

10.jpg


بسیاری از مردم تصمیم به تمرکز بر روشنایی به عنوان گام اول در گرم شدن خانه. از کجا بخرم برای روشنایی معاصر خود مراجعه کنید چیزی متفاوت است که می خواهید در مورد آن فکر کنید. روشنایی مناسب یک بخش بزرگی از هر اقدام بسیار خوبی برای بهبود وضعیت خانه است. نورپردازی در محیط داخلی ما باید بتواند دقیقا همین کار را انجام دهد. نورپردازی مناسب اتاق نشیمن ضروری است که نه تنها در فضای خیره کننده ظاهر می شود و ارزش طراحی را نیز اضافه می کند بلکه علاوه بر تمام وقایع اتفاق می افتد.

 


اخبار مرتبط