صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا می خواهید بیشتر در مورد یک لامپ در یک پایه بدانید؟
Jun 01, 2018

در صورتی که چراغ روشن نباشد، باید سیم کشی سوکت را بررسی کنید. لامپ جدول به نظر می رسد به سادگی متعادل است در صورتی که سایز کمی بزرگتر از پایه لامپ است و اینکه آیا آن را تقریبا بهترین یک سوم از ارتفاع لامپ کامل را تشکیل می دهد. یک لامپ کوچک در یک جدول قابل توجه ممکن است بصری گم شود.

 

چندین روش خلاقانه برای قرار دادن چراغ در آکواریوم وجود دارد. شما به احتمال زیاد نمی خواهید نور در طول روز بیافتد، و بدان معنی است که شما نیاز به یک سوئیچ دارید. شما نور سیاره هستید شما نور زمین هستید دیگران شروع به قرار دادن چراغ ها در خانه های خود کردند. چراغ های LED سیم کشی می توانند تا حدی دشوار باشد زیرا دقت مورد نیاز در مقادیر مدار و محدوده LED ها در یک مدار روشنایی معمولی.

 

A60.jpg


به طور طبیعی مردم یک چراغ را روشن نمی کنند و پس از آن نور را پنهان می کنند. لامپ را جدا کنید برای مراقبت از زنگ، باید لامپ را در سرکه غلیظ کنید، بنابراین قبل از اینکه این کار را انجام دهید، آن را کاملا بشویید. کشف کنید که چقدر ساده است که لامپ خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال، یک لامپ بزرگتر به راحتی با مبلمان بیش از حد کار می کند. یک لامپ عظیم در یک میز کوچک به نظر نمی رسد و خطرات لرزش لامپ را افزایش می دهد.

 

اولین گزینه هزینه بیشتر است، اما این بهترین راه برای رفتن است اگر شما دوست دارنده فعلی خود را و یا مایل به تبدیل یک طیف وسیعی از چراغ. تقریبا هر چیزی را می توان به یک آرایش نور تبدیل کرد. چراغ های روشنایی خورشیدی ارزان و ساده برای نصب هستند. سکه های سبک به دامنه متنوعی از سبک ها می رسند که برای هر دکور مناسب است.

 

یک شهر که در یک کوه قرار دارد قادر به پنهان شدن نیست. ساخت و تعمیر لامپ برای خانه شما دشوار است. هنگامی که شما از یک روز بسیار طولانی در محل کار به خانه می آیید، می خواهید در جلوی تلویزیون آرام باشید. یک اتاق عظیم نیاز به یک لامپ بزرگتر به عنوان یک اتاق کوچک می خواهد یک لامپ کم حجم تر برای نگاه ایده آل. هر چیزی که بالاتر باشد، باید بر روی چیزی قوی تر قرار گیرد، مانند یک میز بزرگ یا یک پوشه طولانی. اطمینان حاصل کنید که اسلات تهویه مطبوع توسط مبلمان، دیوار و یا برخی از دستگاه های دیگر مانند بازیکنان دیسک Blu-ray مسدود نیست.

 

p201704241341554996552.jpg


LED ها می توانند همان اندازه نور را به عنوان لامپ های خورشیدی ایجاد کنند و از بخشی از برق استفاده کنند. با این حال اگر فقط از چند LED استفاده می کنید، ممکن است برای سادگی مورد نیاز باشد. اکثر LED ها نیاز به قدرت کمی دارند، بنابراین فرض بر این است که با استفاده از یک منبع تغذیه خوب، باید بتوانید به همان اندازه که مایل هستید قرار دهید. بنابراین، به عنوان مثال، اگر شما دارای سه LED 2 ولتاژ، شما یک قطره ولتاژ کل 6 ولت دارید.

 

اولین چیزی که می خواهید در مورد سوئیچ سه راه یاد بگیریم، اصل اساسی پشت سوئیچ سه گانه است که در واقع دو سوئیچ کنترل چیزی شبیه است. OK، به محض این که سوئیچ خود را داشته باشید، به احتمال زیاد پیش از زمان حرکت می کنید و سوئیچ جدید خود را روشن می کنید. اگر مایل هستید که نور را به صورت دستی بچرخانید، یک سوئیچ دیواری سنتی را در یک مکان دستی نصب کنید. جمع آوری LED ها که می خواهید به مدار خود وصل شوید.


اخبار مرتبط